тенис клуб Албатрос Бургас




свободни часове на тенис кортовете на ТЦ Албатрос

Изиграни мачове


дата мач резултат
2024-06-15Христо Митев/Димитър Хлебаров - Тодор Евтимов/Петър Марков 7:5/6:3
2024-06-14Станимир Стоянов - Отец Серафим Димитров 6:3/6:1
2024-06-13Любен Бачков - Пламен Караколев 6:3/6:3
2024-06-13Пламен Караколев - Любен Бачков 3:6/6:3/6:4
2024-06-12Иван Габровски - Йордан Атанасов 6:1/6:4
2024-06-11Станимир Диков - Мануил Димитров 6:1/6:1
2024-06-11Станимир Стоянов - Пламен Пенев 6:4/6:4
2024-06-01Златан Стоилов - Георги Петров 4:6/6:4,отк.Петров
2024-06-07Цветомила Райчева - Весела Бахчеванова 6:4/1:6/7:6
2024-06-06Иван Габровски - Димитър Караатанасов 7:5/6:3
2024-06-05Александър Атанасов - Огнян Панчев 6:2/6:4
2024-06-04Йордан Атанасов - Димитър Караатанасов 4:6/6:1/6:4

Тенис дивизия АЛБАТРОС - Архив 2023

РАНГЛИСТА - Висша лига - 2023


Имемачове победи/загуби точки
Христо Митев108-2 18
Данаил Асъмов85-3 13
Петър Лазев76-1 13
Янко Цветков94-5 13
Христо Петров75-2 12
Радослав Василев66-0 12
Марин Янков71-6 8
Станимир Стефанов70-7 7
Росен Илиев51-4 6
Станислав Райчев50-5 5
Димитър Берданков21-1 3
Матс Налсен10-1 1

РАНГЛИСТА - ГРУПА "А" - 2023


Имемачове победи/загуби точки
Станимир Стоянов3528-7 63
Пламен Караколев3823-15 61
Пламен Пенев 2319-4 42
Николай Киселков 2016-4 36
Сергей Колев213-18 24
Недялко Жеков1310-3 23
Александър Атанасов1211-1 23
Йордан Атанасов184-14 22
Тодор Евтимов174-13 21
Калоян Явашев155-10 20
Огнян Панчев128-4 20
Яни Гайдурлиев173-14 20
Стоян Иванов109-1 19
Иван Габровски124-8 16
Николай Малчев124-8 16
Ивайло Найденов97-2 16
Стоян Вергиев87-1 15
Отец Серафим Димитров113-8 14
Димитър Балев102-8 12
Любен Бачков84-4 12
Петър Марков92-7 11
Светослав Калчев91-8 10
Петър Пенков 80-8 9
Петър Петков81-7 8
Александър Червенков53-2 8
Венелин Петков22-0 4
Диан Бахчеванов30-3 3
Димитър Караатанасов10-1 1

РАНГЛИСТА - ГРУПА "B" - 2023


Имемачове победи/загуби точки
Костадин Тодоров2115-6 36
Николай Димитров1816-2 34
Димо Димов178-9 25
Христо Христов116-5 17
Димитър Стаматов86-2 14
Лъчезар Бебев93-6 12
Иво Гичев91-8 10
Валентин Лалев73-4 10
Георги Кличанов62-4 8
Мануил Димитров52-3 7
Димитър Калоянов42-2 6
Сергей Александрович41-3 5
Добрин Шнайдеров40-4 4
Златан Стоилов31-2 4
Явор Джимертов20-2 2
Манол Вършев20-2 2
Гриша Атанасов10-1 1
Милен Алексов10-1 1

РАНГЛИСТА - ГРУПА "C" - 2023


Имемачове победи/загуби точки

РАНГЛИСТА - ГРУПА "D" - 2023


Имемачове победи/загуби точки

РАНГЛИСТА - ГРУПА "E" - 2023


Имемачове победи/загуби точки
гр.Бургас


Ако желаете да ни изпратите запитване или съобщение, използвайте формата за обратна връзка
Албатрос тенис дивизия
2014 Тенис дивизия Албатрос
Всички права запазени
Powered by Suzara web design