тенис клуб Албатрос Бургас




свободни часове на тенис кортовете на ТЦ Албатрос

Изиграни мачове


дата мач резултат
2024-07-12Александър Атанасов - Пламен Караколев 6:1/7:6
2024-07-09Отец Серафим Димитров - Станко Минев 6:4/6:1
2024-07-08Иван Габровски - Костадин Тодоров 6:2/6:2
2024-07-08Недялко Жеков - Ивайло Найденов 6:2/7:5
2024-07-07Огнян Панчев - Димо Димов 6:3/6:1
2024-07-06Ивайло Найденов - Любен Бачков 6:4/6:4
2024-07-10Недялко Жеков - Николай Малчев 6:1/6:3
2024-07-04Стоян Иванов - Пламен Пенев 6:1/6:3
2024-07-04Станимир Стоянов - Петър Марков 6:2/6:3
2024-07-03Янко Цветков - Станимир Стефанов 4:6/6:3/6:2
2024-07-01Росен Илиев - Станимир Стефанов 4:6/6:4/6:4
2024-07-09Недялко Жеков - Пламен Караколев 6:3/6:2

Добре дошли в тенис дивизия АЛБАТРОС

Тенис клуб "Албатрос" организира любителска тенис дивизия  и през сезон 2020г.Участниците в нея са разпределени в 4 групи -А,В, С и D спрямо спортните резултати от предходните години.За членство в дивизията може да се запише всеки любител на играта като попълни заявката за участие и я изпрати на tk_albatros@abv.bg .За повече информация - тел. 0892 218784 -Петър Кацаров


РАНГЛИСТА - Висша лига - 2024


Имемачове победи/загуби точки
Станимир Стефанов41-3 5
Христо Митев22-0 4
Янко Цветков11-0 2
Росен Илиев11-0 2
Христо Петров20-2 2

РАНГЛИСТА - ГРУПА "А" - 2024


Имемачове победи/загуби точки
Огнян Панчев1612-4 28
Пламен Караколев176-11 23
Станимир Стоянов128-4 20
Пламен Пенев 118-3 19
Николай Киселков 107-3 17
Димо Димов142-12 16
Любен Бачков96-3 15
Иван Габровски75-2 12
Недялко Жеков55-0 10
Димитър Балев73-4 10
Калоян Явашев63-3 9
Йордан Атанасов72-5 9
Ивайло Маджаров54-1 9
Станко Минев54-1 9
Ивайло Найденов53-2 8
Николай Малчев52-3 7
Димитър Стаматов61-5 7
Димитър Караатанасов60-6 6
Петър Марков60-6 6
Александър Атанасов32-1 5
Тодор Евтимов32-1 5
Отец Серафим Димитров31-2 4
Стоян Иванов22-0 4
Костадин Тодоров40-4 4
Яни Гайдурлиев31-2 4
Диан Бахчеванов10-1 1

РАНГЛИСТА - ГРУПА "B" - 2024


Имемачове победи/загуби точки
Иво Гичев85-3 13
Георги Костов32-1 5
Златан Стоилов41-3 5
Станимир Диков32-1 5
Сергей Александрович40-4 4
Кирил Петков 22-0 4
Лъчезар Бебев22-0 4
Валентин Лалев22-0 4
Димитър Калоянов22-0 4
Георги Кличанов21-1 3
Борис Арнаудов20-2 2
Георги Петров20-2 2
Мануил Димитров20-2 2

РАНГЛИСТА - Двойки-2024


Именамачове победи/загуби точки
Пламен Караколев/Добрин Бяндов73-4 10
Тодор Евтимов/Петър Марков40-4 4
Яни Гайдурлиев/Недялко Жеков22-0 4
Христо Митев/Димитър Хлебаров11-0 2
Ивайло Маджаров/Николай Бакърджиев 11-0 2
Димитър Стаматов/Атанас Георгиев11-0 2
Пламен Пенев/Росен Недев11-0 2
Румен Теодосиев/Тихомир Колев11-0 2
Димо Димов/Костадин Тодоров10-1 1
Станко Минев/Николай Богов10-1 1

РАНГЛИСТА - ЖЕНИ - 2024


Имемачове победи/загуби точки
Весела Бахчеванова32-1 5
Цветомила Райчева22-0 4
София Данаилова20-2 2
Даниела Овчарова11-0 2
Стемона Симеонова10-1 1
Диляна Стаева10-1 1
гр.Бургас


Ако желаете да ни изпратите запитване или съобщение, използвайте формата за обратна връзка
Албатрос тенис дивизия
2014 Тенис дивизия Албатрос
Всички права запазени
Powered by Suzara web design